O Mnie

Uzdrawianiem za pomocą bioenergoterapii zajmuję się od 1998 roku. Ten szczególny dar uważam za wyróżnienie spośród wszystkich umiejętności i talentów, które posiadam.

Każdy człowiek jest inny, posiada inne dolegliwości oraz zmiany chorobowe, dlatego bardzo ważna jest prawidłowa diagnoza pomocna w leczeniu.

Bioenergoterapia w przeciwieństwie do leczenia konwencjonalnego za pomocą środków farmakologicznych nie daje żadnych skutków ubocznych, diagnozuje chorobę bez zagrożenia dla życia i zdrowia pacjenta a co ważne jest bezstresowa i bezbolesna.

Nasz organizm jest również polem energii, w którym następują procesy biochemiczne i bioelektryczne. Podczas sesji uzdrawiających następuje powrót do prawidłowego funkcjonowania organizmu, co jest odczuwalne w postaci lepszego samopoczucia i wzrostu sił witalnych.

To co potocznie nazywamy chorobą w rzeczywistości jest zaburzeniem harmonii w obszarze fizycznym, ale również psychicznym. Nasze ciało poprzez chorobę wskazuje dokładnie, które postępowanie dla zdrowia jest szkodliwe. Wysyła nam sygnały ostrzegawcze poprzez symptomy chorobowe. Jeśli nie dostrzeżemy lub zignorujemy pierwsze objawy, wówczas nasze ciało wysyła nam kolejny sygnał w postaci bólu. Choroba jeżeli zostanie wcześnie rozpoznana i prawidłowo leczona metodami niekonwencjonalnymi następuje bardzo szybki powrót do zdrowia i do normalnego życia.